З сaмoгo ранку понеділка українці oтpимaли холодний душ від “Слуги народу” – вік виходу на пенсію зміниться

Через пару десятків років необхідний стаж для виходу на пенсію в 60 років зможуть накопичити менше половини пенсіонерів. Решті доведеться трудитися до 63 або 65 років. Про це заявила глава Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

Пенсії в Україні.  Фото: скріншот YouTube
Пенсії в Україні. Фото: скріншот YouTube

В ефірі «Апостроф TV» чиновниця повідомила, що ще восени 2017 року, в рамках пенсійної реформи, пенсійний вік підвищили.

“Пенсійний вік був підвищений в жовтні 2017 року. Це так звана« реформа Реви ». Тодішній прем’єр Гройсман вносив цей законопроект до Верховної Ради” – зазначила Третьякова.

За її словами, в Україні є три пенсійних віку: 60 років, 63 роки, при стажі 26-27 років, і 65 років. Щороку термін стажу збільшується і йде до 30 років.

Третьякова розповіла, що якщо так піде і далі, то вже до 2030-2040 року багато пенсіонерів не матимуть необхідної кількості стажу для нарахування пенсії за формулою.

На заслужений відпочинок вони зможуть вийти лише в 63 роки, це за умови, що буде більше 25 років стажу, а якщо ж і цього стажу не буде, то на пенсію вони зможуть вийти тільки в 65 років.

Також чиновниця зазначила, що для жінок зараз вік виходу на пенсію 59,5 років, а з наступного року теж буде 60 – тобто пенсійний вік чоловіків і жінок буде однаковим.

Нардеп підкреслила, що українська нація щорічно старіє, що стає великою проблемою для України. Зараз, за ​​словами Третьякової, вік кожного п’ятого українця понад 60 років.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *