Згідно з повідомленням, офіційні листи були надіслані Генеральним прокурорам США, Канади, Австралії, Німеччини, Росії, Грузії, України, Білорусі, Узбекистану, Уругваю, Іраку, Ірану, Аргентини, Бразилії, Болгарії та Польщі, та Лівану, а також міністрам юстиції Греції, Сирії та Франції.

У зверненні вказано, що через втрату позицій вірменських Збройних сил в результаті контрнаступних заходів Збройних сил Азербайджану, Вірменія закликала громадян, які проживають за кордоном, взяти участь у збройному конфлікті, аби таким чином зібрати нові сили.

Як зазначається, у ЗМІ поширюється інформація про те, що близько 1000 етнічних вірмен приїхали на територію Азербайджанської Республіки або хотіли це зробити.

“Іноземні країни повинні враховувати, що такі “вірменські добровольці” можуть стати реальною загрозою для своїх країн, коли вони набудуть бойових навичок”, – наголосили в Генпрокуратурі Азербайджану.

Нагадаємо, у суботу, 3 жовтня, армія Азербайджану взяла під контроль населений пункт Мадахіс у Мартакертському районі невизнаної Нагірно-Карабаської республіки. Село певний час перебувало під контролем Вірменії.