63-річний артист разом з 61-річною дружиною перебуває в групі ризику зараження коронавірусом. Якщо самого Павла Зіброва недуга не торкнулась, то його кохана перехворіла вже давно. Цим він поділився в інтерв’ю для програми “Світське життя”.

Крім цього, артист розповів, що нещодавно його дружина перехворіла коронавірусом, про що навіть сама не підозрювала. Якось вони зробили тест на наявність захворювання і виявилося, що у неї вже виробилися антитіла. Через пару місяців вони повторили цю процедуру і результат знову показав імунітет до хвороби.

“У мене Марина Володимирівна давним-давно, кажуть, що перехворіла. Вона навіть і не знала, що то був коронавірус. А потім дізнались, що антитіла в неї ростуть”, – розповів Павло Зібров.

Дружина співака не приховує задоволення від того, що тепер не перебуває в зоні ризику.

“Вона тепер ходить така горда, така щаслива. Каже, Тепер я не в зоні ризику…”, – заявив Павло Зібров.

Однак цього року зіркова сім’я вирішила відмовитися від відпочинку в Україні та відпусток за кордоном.

“Береженого Бог береже, тому ми нікуди не їдемо. Трошки побоюємося Єгипту й Туреччини, бо деякі наші знайомі приїхали і привезли з собою”, – поділився Павло Зібров побоюваннями щодо зараження коронавірусом.

Він також наголосив, що в умовах пандемії його популярність і впізнаваність не зменшується. Однак артисту часто доводиться відмовляти у селфі, щоб зберігати соціальне дистанціювання. Тому фотографується Зібров лише з дітьми і жінками