Зупиніться! Зеленський не чекав – Порошенко звернувся до нього. Після скандалу хоче знову отримати владу

П’ятий президент України і народний депутат від “Європейської солідарності” Петро Порошенко запропонував сьогоднішньому гаранту Володимиру Зеленському разом шукати вихід з кризи, яка утворилася після рішення КСУ, оскільки в ЄС заявили, що не пропустять через парламент законопроект про перезавантаження суду.

“РІШЕННЯМ КСУ, ЯКЕ Я ТОЧНО НЕ ВІТАЮ, БУЛИ СКАСОВАНІ ЕЛЕКТРОННІ ДЕКЛАРАЦІЇ. Я ХОЧУ ПІДКРЕСЛИТИ, ЩО САМЕ ЗАВДЯКИ ПОЛІТИЧНІЙ ВОЛІ МОЇЙ, ПОЛІТИЧНІЙ ВОЛІ НАШОЇ КОМАНДИ І КОМПРОМІСІВ, ЯКІ БУЛИ ДОСЯГНУТІ, БУЛА ЗАПУЩЕНА НАЙБІЛЬШ ЖОРСТКА СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ З КРИМІНАЛЬНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗА ЇЇ ПОРУШЕННЯ . ВЧОРА ДЕПУТАТИ “ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ” ПІДПИСАЛИ ЗАКОНОПРОЕКТ, ЯКИМ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ ПОВНЕ ПОВЕРНЕННЯ ДО ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ “, – ПОВІДОМИВ ПОРОШЕНКО.

Порошенко закликав Зеленського зібрати керівників усіх фракцій ВР, щоб разом шукати вихід із ситуації.

“Дуже погано, коли президент страшно виглядає, але ще страшніше, коли над ним сміються. Зупиніться! Я наполегливо радив Вам зібрати керівників усіх фракцій Верховної Ради, щоб разом пошукати вихід з цієї конституційної кризи, в яку Ви втягнули нашу країну”, – заявив Порошенко.

“Позицію Венеціанської комісії дуже легко отримати, я це робив багато раз. Звертаєтеся до Венеціанської комісії, даєте час на вивчення проектів законодавства. Збирається сесія Венеціанської комісії, отримуєте пропозиції, тому що це дорадчий орган Ради Європи. І якщо Україна вважає себе європейською країною, ми це точно зможемо зробити, і імплементуємо це в українське законодавство. Я можу підкреслити, що всі важливі законопроекти щодо антикорупційного законодавства пройшли експертизу Венеціанської комісії, отримали підтримку наших міжнародних партнерів і тому вони так важливі “, – додав Порошенко.

Ось тільки українці радять Зеленському не вірити Порошенку, який постійно критикує президента, а тут вирішив запропонувати свою допомогу.

Особливо після того, як в Мережі з’явилася інформація, що в Україні готується державний переворот колишнім президентом Петром Порошенком.

ПРО ЦЕ РОЗПОВІВ ЕКС-НАРДЕП ДАВИД ЖВАНІЯ В СВОЄМУ НОВОМУ ЗВЕРНЕННІ НА YOUTUBE-КАНАЛІ.

“ГОТУЄТЬСЯ ВІН ДАВНО – ПРИБЛИЗНО З ПОЧАТКУ ЛІТА ЦЬОГО РОКУ. АЛЕ РАНІШЕ ЦЕ БУЛИ БАГАТО В ЧОМУ ПОРОЖНІ РОЗМОВИ. ТЕПЕР ЖЕ, ПІСЛЯ ВИБОРІВ, ВСЕ СТАЛО НАБАГАТО СЕРЙОЗНІШЕ. Я ЗНАЮ, ЩО ЗМОВНИКИ ВИРІШИЛИ ДІЯТИ І У НИХ Є ЧІТКИЙ ПЛАН. НА ЧОЛІ ЗМОВИ СТОЇТЬ ПЕТРО ПОРОШЕНКО. ВІН РОЗУМІЄ, ЩО ЗАКОННИМ ЧИНОМ ВІН НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТОМ. ЯК І В 2013 РОЦІ, ВІН ХОЧЕ ОБДУРИТИ ДОЛЮ, ОБДУРИТИ НАРОД УКРАЇНИ І ЗНОВУ ОТРИМАТИ ВЛАДУ “, – СКАЗАВ ВІН.

НА ПИТАННЯ ПРО ТЕ, ЗВІДКИ У НЬОГО ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ, ВІН ВІДПОВІВ НАСТУПНЕ:

“СПРАВА В ТОМУ, ЩО Я ДО СИХ ПІР ПІДТРИМУЮ СТОСУНКИ З БАГАТЬМА ЛЮДЬМИ В ОТОЧЕННІ ПОРОШЕНКА. ТАМ НЕ ТІЛЬКИ НЕГІДНИКИ – БАГАТО ХТО ЗМУШЕНИЙ ЗАЛИШАТИСЯ З НИМ З РІЗНИХ ОСОБИСТИХ ПРИЧИН. АЛЕ ЦІ ЛЮДИ НЕ РОЗДІЛЯЮТЬ МАНІАКАЛЬНОЇ СПРАГИ ВЛАДИ ПОРОШЕНКА, ВОНИ ПЕРЕЖИВАЮТЬ ЗА КРАЇНУ. САМЕ ВІД НИХ Я ОТРИМАВ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ. ЗМОВУ ОЧОЛЮЄ І НАПРАВЛЯЄ ОСОБИСТО ПОРОШЕНКО. У НЬОГО ЗАЛУЧЕНО ВСЕ ЙОГО НАЙБЛИЖЧЕ ОТОЧЕННЯ “, – ПОЯСНИВ ЖВАНІЯ.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *