B 0чiльнuкa Kрeмля icтeрuкa! В CШA зaгoвoрuлu про повне відключеня РФ від мiжнaрoднoї cиcтeми SWlFT – пoсoл України в США

 

У доступній для огляду перспектuві санкції протu Російської Федерації будуть посuлюватuся. Якщо РФ буде продовжувати себе так вести, як зараз, то вони дочекаються ще й такuх санкцій, як відключення від сuстемu SWlFT.

Про це посол України в США Володимир Єльченко заявив в інтерв’ю РБК-Україна .

За його словами, відключення від системи SWIFT негативно вплине і на партнерів Росії.

“Саме тому дуже обережна позиція у багатьох інших країн. Але якщо буде така зухвала поведінка Росії, вони дочекаються і цього”, – зазначив він.

Раніше обговорювали можливість заборони регулярних авіарейсів з Росії в США, мова могла б йти про заморожування банківських рахунків деяких російських чиновників високого рівня.

Нагадаємо, нові санкції проти “Північного потоку-2” раніше анонсував Помпео; заходи торкнуться всі компанії, які допомагають завершити будівництво російського газопроводу .

Про те, що США обмежують право Європи вирішувати, де і як отримувати енергію, заявив міністр закордонних справ Німеччини у відповідь на анонс нових санкцій проти “Північного потоку-2”

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *