“Брудні, немиті, нечесані”: скандальна “Слуга Народу” Янченко в прямому ефірі жoрcткo обізвала дітей, які прожвають на тимчасово окупованих територіях

Народний депутат від «Слуги народу» Галина Янченко (№ 5 в списку і заступник голови фракції) назвала дітей, що живуть в зоні військового конфлікту в Донбасі, «немитими» і «нечесаними».

Таку заяву вона зробила в ефірі Newsone .

В ході бесіди Янченко спочатку заявила про те, що жителі українських міст і населених пунктів повинні самі вирішувати, як будуть називатися вулиці та інші об’єкти. Провідна Діана Панченко поцікавилася, чому в такому випадку в частині регіонів Донбасу не проводитимуться місцеві вибори, на що «слуга народу» відповіла, що не варто змішувати дві теми.

«Раз ви постійно піднімаєте тему і постійно торкаєтеся Володимира Зеленського, я б теж хотіла прокоментувати як представниця його команди. У мене старший дитина пішла в третій клас. Ви знаєте, про що я думала весь день 1 вересня. Що цей рік, він унікальний і він по-трагічному навіть унікальний, тому що фактично в цьому році в школу пішли діти, народжені в 2013-2014 роках. На Донбасі це діти, які ось народилися, і вони все життя живуть в обстрілі, войнушки, підвалах, десь немиті, десь нечесані … на лінії розмежування », – заявила нардеп.

Панченко зазначила, що такі заяви «не наближають Донбас». У свою чергу Янченко відповіла, що її чоловік (Віктор Андрусів. – Ред.) В 2015-2016 роках був заступником голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, тому вона «об’їздила всю Донецьку область, все нулевки, все КПВВ і бачила все особисто» .

За інформацією з власних джерел в ОП, Президент Володимир Зеленський дуже обурився таким висловлюванням “Слуги Народу”

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *