Де справедливість!? Ви знали, що вжe 7й pік пepeceлeнцi, які живуть в 0РДЛ0 отримують від України пeнciю, a їхнi дiти вбuвaють нaших coлдaтiв.

Болюча несправедливість. Вже 7й рік…

Уряд визнає: 500,000 (п’ятсот тисяч!) «переселенців» насправді нікуди з ОРДЛО не виїздили, живуть весь цей час на окупованих територіях і отримують весь цей час пенсію за рахунок України, нічого більше в Україні їх не цікавить… Непогано вони влаштувалися: сходили дружно на «референдум» про відокремлення від України і приєднання до Росії; люто ненавидять Україну і не хочуть у ній жити; вважають Україну винною у російській агресії, моляться на Путіна й просяться під його царство; отримують масово російські паспорти; отримують ще й російську пенсію; діти їхні або воюють проти нас і вбивають наших солдат, або працюють і платять податки на утримання ворожої армії, яка продовжує нас вбивати…

Переважна більшість тих, хто не хоче жити під Путіним, за 6+ років війни вже виїхали із зони окупації; щирих патріотів України, які ненавидять ворога, але з різних причин не змогли виїхати — там дуже мало, таким мали би допомогти виїхати їхні діти, а в кого немає — держава Україна мала би про таких подбати, щоб вони жили на вільній землі й вільно отримували українську пенсію.

А фанатам «рускага міра» нехай Раша і платить пенсію. Вважаю, що так було б справедливо. Замість того, щоб як зараз — дбаючи про пенсії для тих 500,000 в ОРДЛО, недоплачувати пенсію батькам загиблих на фронті наших солдатів.

P.S. «Вони працювали і пенсію заслужили, маємо їм платити», — дехто з Вас так вважає. Таким нагадаю: у нас не було і зараз немає накопичувальної пенсійної системи, щоб зароблене й відкладене на пенсію в період роботи лежало на пенсійному рахунку людини.

У нас пенсійна система завжди працювала і зараз працює в режимі реального часу — працюючі діти (своїми податками) платять пенсію непрацюючим батькам. Тож нехай їхні діти в ОРДЛО і платять своїм батькам пенсію.

Вони ж не сплачують нам податків до українського бюджету, водночас хочуть щоб наші діти платили пенсію своїм батькам та ще й їхнім — хтось із Вас вважає це справедливим? Я так не вважаю.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *