Сьогодні в кулуарах Верховної Ради керівник партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що будь-які затягування судової реформи в Україні невигідні в першу чергу для українського народу, який чекає на роботу чесних судів.

“Я думаю, що будь-які затягування судової реформи, з будь-чийого боку, — вони невигідні українському народу, який очікує чесних судів. Адже ситуація, коли посли “Великої сімки” вимушені мало не щотижня робити якісь повідомлення, переконувати наших суддів у чомусь, — це абсолютна міжнародна ганьба”, — сказав він.

Нардеп звернув увагу на те, що у липні 2021 року Рада ухвалила закони про перезавантаження Вищої ради правосуддя — про обрання її членів (проєкт закону №5068) та контроль роботи (№5069).

“Ми ухвалили закон (“Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя” — ред.). Він не простий, ухвалювали його також непросто. Його чекало суспільство сім років. Тож треба рухатися далі та впроваджувати реформи”, — наголосив Корнієнко.

Корнієнко наголосив на тому, що від очищення і перекваліфікації в Україні ще ніхто не постраждав.

“Якщо візьмемо, до прикладу, старих політиків, яких у 2019 році український народ переобрав та усунув від влади, то з ними все гаразд. Вони зараз усі ходять по ефірах і розповідають, що нам робити. Думаю, що і перекваліфіковані судді знайдуть себе в інших органах влади. А судова реформа має відбуватися далі”