Господи, який ж сором! Всі ЗМІ показали регіт Зеленського прямому ефірі після запитання ведучого (Відео)

Президент Володимир Зеленський радісно відреагував на запитання журналіста про падіння його рейтингів у українців, засміявшись і залопотівши в долоні. Про це стало відомо під час інтерв’ю для програми HARDtalk на BBC.

Журналіст нагадав, що Зеленський прийшов до влади з 73% голосів у президентських перегонах проти Петра Порошенка, а зараз опитування показують близько 35%. «Ви втратили дуже велику підтримку», – сказав ведучий, і при цьому президент розсміявся.

Журналіст процитував слова Зеленського про цілі в політиці в тому ключі, що він провів життя, «примушуючи людей сміятися», а зараз хоче, щоб вони перестали плакати через політику в Україні.

 

«Але вони до сих пір плачуть», – зазначив ведучий. У відповідь Зеленський сказав, що він вражений питанням.

«Я зараз згадав, як я був колись телеведучим. Я пам’ятаю, я теж так робив. Ви знаєте, що стосується 73% в порівнянні з Порошенком, правда в тому, що це вирок був пану Порошенко. Про втрату рейтингів я вам сказав, що не чіпляюся за них. Але мені не все одно. Мені не все одно, коли говорять, що я втратив або впав », – заявив президент.

Він зазначив, що в першому турі переміг зі зразковим показником в 33%.

«Зараз у мене ті ж цифри. Я розумію, що люди бачать, що я людина відкрита, я працюю 24/7, я роблю все заради країни. Для мене нічого іншого не має значення, крім того, щоб я просто я щось зміг змінити. Зробити ключові зміни в Україні. І залишитися в історії своєї держави. Більше амбіцій у мене немає », – сказав Зеленський.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *