Далі прямим текстом:

Той випадок, коли “слуги народу” вважають, що вони краще народу і показують, хто саме тут слуги. Спікер ВР Разумков озвучив те, що українське суспільство ще не готове до легалізації зброї, проституції і марихуани.

Пряма мова про зброю: “Я не впевнений, що суспільство в повній мірі до цього готове”.

Пряма мова про проституцію: “Вважаю, що це не для українських реалій. Не думаю, що ментально, релігійно і історично українське суспільство буде готове до легалізації сфери послуг”.

Пряма мова про легалізацію легких наркотиків, наприклад, марихуани, в тому числі в медичних цілях: “Не підтримую цю ідею. Я сам ніколи не вживав і, якщо ми говоримо про медичних цілях, то у нас дуже часто під красивою вивіскою з’являються погані ідеї. Тому не підтримую.

І все було б не так бридко, а то й враховувати двох нюансів. Одна половина залу ВР ходить зі стволами, а друга половина ходить по повіями. Скільки з них укуренного або унюханих може сказати тільки експертиза. Але всі пам’ятають те, що один із слуг замовляв повію прямо в залі ВР сидячи на сесії. Мабуть він вже ментально, релігійно і історично готовий. Хоча і для нього “анал-табу”. Виходить, якщо ти нардеп, то готовий до права на зброю і до повій, а якщо ти вибираєш нардепів, то ще не доріс.

Загалом, своїми словами спікер ВР прекрасно демонструє лицемірство і презирство до своїх виборців. І він показує, що “слуги” готові виносити на референдум питання подачі води до Криму, особливий статус Донбасу або амністію для Сепар, а решта обговорювати мабуть соромляться.

Мабуть через ментальних, релігійних та історичних причин. В результаті проституція і марихуана в Україні є, будуть і далі контролюватися ментами і криміналом, але з тіні вийти, на думку Разумкова, не повинні. А дорости до права на короткоствольну зброю можна лише ставши представником влади. Браво, спікер!