Київ тpяcе! Пoлiцiя і cпeцнaз тeрмiнoвo підняті по тpивoзi: з хвилини на хвилину почнеться штyрм. подробиці

У Києві почалася боротьба з незаконною забудовою. Так, в районі Видубичів в столиці компанія «Київблагоустрій» почала спроби проведення демонтажу незаконно зведеного паркану біля великого складу з піском. Проте, співробітникам комунального підприємства заважають охоронці території, які не бояться навіть поліції. Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNews.

На місце вже прибули значні сили поліції, які мають намір провести штурм території.

У якийсь момент біля паркану сталося загоряння автомобіля, який стояв поблизу. Автомобіль за допомогою вогнегасника загасив поліцейський, після того, як представник комунальної служби розбив скло машини.

За словами представника «Київблагоустрій», комунальники прибули до даного складу вже в третій раз. Він розповів, що власники складу не надають жодних документів, які дозволили б їм звести навколо складу даний паркан.

Фото: PavlovskyNews

Представник комунального підприємства розповів, що, в даний момент, працівники не можуть підійти до паркану для його демонтажу, оскільки охорона складу відразу використовує балони, крім того, за його словами, охоронці складу навмисне підпалили автомобіль.

Фото: PavlovskyNews

Повідомляється також, що працівники комунального підприємства намагаються поставити драбину через паркан, однак її скидають охоронці складу.

У Київраді стверджують, що існування подібних складів з піском призводять до вимивання піску, що може привести до руйнування Південного і Дарницького мостів.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *