Київські Прокурори замінили арештовані гроші на фальшиві (ВІДЕО)

З прокуратури Києва зникли 272 тисячі доларів, арештовані у рамках справи про конвертаційні центри, нібито пов’язані з одеським бізнесменом-контрабандистом Вадимом Альперіним.

Коли суд зняв арешт із цих грошей і прокуратура мала повернути їх власникам, то з’ясувалося, що замість справжніх грошей у прокуратурі зберігалися фальшиві купюри. Через це суд стягнув з держави на користь власників грошей 9 млн грн.

Як повідомило «Слідство.Інфо», прокуратура Києва наприкінці 2017 року нібито викрила конвертаційний центр, який мав стосунок до так званого «короля контрабанди» Вадима Альперіна. Під час обшуків в офісних приміщеннях знайшли близько 800 тис. доларів, які зберігалися в різній валюті, та арештували їх. Але коли формальні власники скасували арешт та прийшли забирати гроші, виявилося, що 272 тис. доларів є фальшивими. Згодом з’ясувалося, що гроші зберігалися у приміщенні прокуратури – просто в мішках, а не на депозитах, як того вимагає процедура.

Розслідуванням цієї справи керував вже колишній слідчий прокуратури Києва Антон Дрозд, який наразі працює в Державному бюро розслідувань.

Коли ж власники прийшли до державної установи за грошима, виявилося, що понад 272 тис. доларів з 800 тис. є фальшивими. Підробки виявили під час процедури повернення коштів, а згодом це підтвердила офіційна експертиза.

У прокуратурі Києва журналістам повідомили, що за фактом появи фальшивих грошей триває офіційне розслідування, але жодному з її працівників підозр не оголосили.

Сам Антон Дрозд відмовився коментувати «Слідству.Інфо» цю ситуацію.

Також «Слідство.Інфо» зазначає, що колишній слідчий Антон Дрозд уже фігурував в гучному скандалі в 2015 році як член так званого прокурорського угруповання «Лисі птахи». Тоді журналісти опублікували листування із закритої групи у месенджері Viber, де працівники прокуратури обговорювали можливу фізичну розправу над одним із учасників судового процесу, у якому вони брали участь.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *