Лукашенко oстaтoчнo злeтiв з котушок! Прямо в ці хвилини в центрі Мінська розпочався рoзcтрiл мітингарів (Відео)

У Бресті на заході Білорусі під час протестної акції силовики відкрили вогонь. Відео зняли і опублікували в соціальних мережах очевидці зіткнень з ОМОНом. Кадри в Мережі публікує Telegram-канал ” Український діалог” .

Журналісти повідомляють, що ОМОН відкрив вогонь в повітря, намагаючись відтіснити протестувальників, які знову вийшли з протестної акцією проти режиму Олександра Лукашенка.

Силовики при затриманні діють жорстко, також активно застосовується сльозогінний газ. Люди встають впритул, щоб не пропустити йдуть назустріч силовиків.

Сьогодні, 20 вересня, в Мінську та інших містах Білорусі відбудуться масштабні акції опозиції Марш справедливості. Силовики Олександра Лукашенка готуються до зіткнень.

У Мережі з’явилася велика кількість відео з колонами військової техніки в столиці Білорусі, передає  Діалог.UA .

За кілька годин до початку силовики почали стягувати туди величезну кількість спецтехніки. Зокрема, на відео потрапила колона з 10 БТР, яка прямувала до резиденції президента Білорусі.

Відомо, що центральна частина міста вже заблокована силовиками, в тому числі, внутрішніми військами. Вони перекрили рух металевими загородженнями.

“Пам’ятайте про сутички, не панікуйте, готуйтеся бути мобільними і обходити кордони”, – написав перед акцією Telegram-канал NEXTA live.

Варто зазначити, що громадськість Білорусі протестує вже третій тиждень через президентських виборів, результати яких вважає сфальсифікованими.

У опозиції кілька вимог: відставка Лукашенко, нові вибори і залучення до відповідальності тих, хто брав участь в розгоні про

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *