Подаємо її слова в оригіналі:

“Олександр Григорович.

Я перша з українських політиків звернулася до вас напередодні президентських виборів в Білорусі, передчуваючи біду в будинку сусіда. Я закликала вас звільнити політв’язнів з в’язниць в Білорусі і пояснила вам, що краще мати чесну і відкриту опозицію всередині країни, ніж ніж в спині від сусідів.

На жаль, ваша жага влади засліпила вас, і ви не почули моїх по-доброму щирих порад для Білорусі.

Ви зробили всы помилки, які тільки можна було допустити в державному управлінні вільним і гордим народом. І білоруський народ відкинув вас, не злякавшись ударів кийками вашого режиму.

У білоруського народу немає політичних опозиційних лідерів і авторитетних кураторів з-за кордону. Вони усі рівні серед рівних, і в цьому унікальність білорусів. На жаль, ви цього так і не зрозуміли.

Однак, сьогодні, 14 вересня 2020 року, ви можете зробити фатальну помилку. Намагаючись зберегти свою владу і заручитися підтримкою Путіна, ви можете здати суверенітет Білорусі. Хоча вам не належить більше право вирішувати від імені білоруського народу. І таким своїм рішенням ви просто вкинули білоруський народ в визвольну війну на багато поколінь.

Такий шлях чеченському народу коштував двох кровопролитних воєн. Український народ зараз веде визвольну війну з Російською Федерацією. Не вводьте війну в Білорусь. Білоруський народ не прийме підданства Кремлю.

Продемонструйте владі Російської Федерації гордість білоруського народу. Білоруси заслуговують цього. Ви зрозумієте це, якщо ви білорус “.