Наталка Могилевська: Друзі, можете мене привітати, я вчора вийшла заміж, моїм новим обранцем став…

Вiдoма українська зірка, співачка і продюсер Наталка Могuлевська часто ділuться з шанувальнuкамu новuнамu свого жuття і творчості в Instagram.

Нещoдавно знаменuтість вперше перефарбувалася з шатенки в попелястuй блoнд і вuставuла прем’єру кліпу на пісню “Белый самолет”, в стuлі серіалу “Санта-Барбара”, а 2 серпня яскраво відсвяткувала 45-й день народження і зазначuла, що почuнає жuття з чистoго аркуша.

Так, артистка раптово приголомшила численних фанатів несподіваною новиною – вона стала дружиною 90-річного танцюриста Григорія Чапкіса. Правда, все це сталося лише на паркеті шоу “Танці з зірками” в 10 прямому ефірі, присвяченому Хелловіну. У містичні костюми одяглися не тільки зіркові учасники, а й судді проекту – Влад Яма став Франкенштейном, Катерина Кухар – вінтажним лікарем, Григорій Чапкіс – Графом Дракулою, а запрошена в якості члена журі Наталія Могилевська – рудоволосою відьмочкою.

Привітайте, вчора я стала дружиною Григорія Чапкіса! ❤️ У прямому ефірі Хеллоуїна на @tanci1plus1. Моєму чоловікові 90, і він все ще прекрасно танцює, а руки цілує, виключно стаючи на коліно. Ось це чоловік! Цей виступ анонс Прем’єра моєї нової колаборації з приголомшливими молодими музикантами і @ulove.home. На сцені зі мною @daniel.vegas. Чекайте на цьому тижні реліз ♪ Мені було дуже приємно бути дружиною легендарного танцюриста і приголомшливого чоловіка Григорія Чапкіса. Моя безсмертна величність, Його демонічна високість-Граф Дракула, дякую вам! Я вперше була в журі Танців з зірками, на тому ж паркеті, де зовсім недавно танцювала сама. Звичайно ж я зайняла виключно підтримуючу позицію по відношенню до учасників, тому що як ніхто інший знаю яких зусиль це коштує.

 

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *