Ось І Все! Офіційно ! Карантин В Україні До 31 Грудня… Які “Сюрпризи” Підготували Українцям. Перелік Обмежень

Карантин в Україні триватиме до 31 грудня, а установам передвищої та вищої освіти рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада.

Такі рішення ухвалив Кабмін України на засіданні 13 жовтня. Також школам порекомендували змістити осінні канікули і провести їх з 15 по 30 жовтня. Після цього можливий перехід на дистанційну форму навчання.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що продовження карантину – це найбільш дієвий механізм для запобігання поширенню коронавірусу.

“Це необхідний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців”, – заявив він.

Також в Україні повністю заборонили проведення масових заходів в “червоній” зоні, а в “зеленій” обмежили їх чисельність до 50 осіб. При цьому повинна дотримуватися соціальна дистанція в 1,5 метра і обов’язковий масковий режим. В “жовтої” зоні заходи обмежать 30 людьми, в “помаранчевій” – 20.

Спортивні заходи будуть дозволені без глядачів, крім міжнародних змагань. Їх МОЗ погодить окремо.

Також планують обмежити діяльність закладів громадського харчування в “зеленій”, “жовтій” та “помаранчевій” зонах до 22.00.

Також міністру охорони здоров’я Максиму Степанову поставлена задача збільшити кількість тестувань на COVID-19 до 50 000 на добу.

“Уряд робить все можливе, щоб посилити медичну систему і уникнути гірших сценаріїв. Міністру охорони здоров’я Максиму Степанову поставлена задача збільшити кількість тестувань до 50 тисяч на добу, але ми повинні вийти на 75 тисяч на добу вже в цьому році”, – зазначив Шмигаль.

Також Кабмін змінив критерій для включення регіонів до “червоної зони” карантину. На зміну динамічному прийшов фіксований показник захворюваності.

Адміністративна територія буде переходити на “червоний рівень” епідеміологічної небезпеки, якщо захворюваність протягом 14 днів перевищить більш ніж 320 випадків на 100 тисяч населення.

До цього показник “червоної” зони був динамічним і визначався як в п’ять разів перевищуючий відповідний середній показник по країні.

Також Кабмін виділив Міністерству охорони здоров’я 2990045,3 тис. грн. із фонду боротьби з коронавірусом для здійснення заходів, спрямованих на локалізацію спалахів хвороби, а саме:

  • 1068084,2 тис. грн. – для забезпечення готовності та реагування лабораторних центрів, що належать до сфери управління МОЗ, державних установ “Центр громадського здоров’я” та Український науково-дослідний протичумний інститут Мечникова МОЗ,
  • 1875149,6 тис. грн. – для закупівлі засобів індивідуального захисту для закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу,
  • 46811,5 тис. грн. – для закупівлі лікарського засобу Remdesevir (Ремдесивір).

Крім того, Кабінет міністрів в два рази збільшив витрати на доплати військовим, медикам, поліцейським та іншим працівникам, які займаються ліквідацією наслідків пандемії коронавірусу.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *