“Пів-України Говорить Російською… Коротше, Я Буду Собою І Мені Наср*Ти.” Українська Співачка Кіра Мазур Потрапила В Мовний Скандал

Українська співачка, учасниця Нацвідбору на Євробачення 2019 Кіра Мазур потрапила в мовний скандал.

Кілька днів тому вона опублікувала в Facebook пост російською мовою.

Підписники почали її критикувати і порівнювати з тими зірками, які не дотримуються проукраїнських поглядів. У зв’язку з хейтом Мазур потім видалила пост і написала новий.

“Я розмовляю чотирма мовами. І я за мир у всьому світі. А ще я повністю всіма руками і ногами за Україну.

Крим – український. Українська мова – державна. Донбас – Україна. Слава Україні! Але! У нашій “демократичній багатонаціональній і незалежній державі” гноблять вже все і всіх. Тому і тріщить воно по швах, чого ворог і бажає.

І замість того, щоб підтримувати один одного, не залежно хто ти і якою мовою розмовляєш, ми просто один одного знищуємо”, – написала Кіра.

Також вона зазначила, що потрібно мотивувати людей і привчати до української мови, а не насильно змушувати. Якщо постійно когось хейтити за це, то результату все одно ніякого не буде.

“Російська мова – частина нашої історії, хочете ви того, чи ні. Це не добре і не погано – це просто факт! Пів-України говорить російською. Так що ж ми з цією половиною зробимо!? Самі відправимо їх в Росію?”- написала Кіра.

За словами співачки, вона відвертий і чесний патріот своєї країни.

“Такого патріота як я – потрібно ще пошукати. Такої відвертої і чесної людини – теж. Вже вибачте мені за мою скромність. Але кому потрібен “імідж”…

Для мене це = брехливість. Поняття “патріотизм” жахливо понівечене і віддає чимось мерзенним тепер. Коротше, я буду собою і мені наср*ти. Я писала, пишу і буду писати музику, пости і говорити на всіх мовах, на яких можу і хочу. Саме такі у мене уявлення про демократичну вільну країну”, – резюмувала вона.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *