Пoлiцiя піднята по тpивoзi! В Києві пoчaлoся! Людям увірвався терпець і вони піши у наступ (Відео)

У Києві в понеділок, 28 вересня проходить акція протесту. У центрі столиці протестують підприємці, які обурені вимогою влади працювати з касовими апаратами.

Перші кадри акції протесту оприлюднив Telegram-портал PavlovskyNews. У паблік пишуть, що підприємці звинуватили Данила Гетьманцева, главу комітету ВР з питань фінансів у знищенні малого бізнесу в Україні.

Акція протесту Київ. Фото: скріншот Telegram

Новий законопроект, на думку підприємців прирівнюють до «податковому терору» – законам, які значно ускладнюють ведення бізнесу.

За словами підприємців, введенням касових апаратів наступають їм на горло, а штрафи знищать бізнес – тепер доведеться платити від 51 тис. Грн до 340 тис. Грн навіть через програмного збою.

Акція протесту Київ. Фото: скріншот Telegram

Раніше Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства фінансів про порядок реєстрації і застосування програмних РРО, зокрема, програмного забезпечення «РРО в смартфоні».

Підприємці назвали нардепа «ГетьМамЦевим», а також звинуватили в тому, що він намагається знищити ФОП.

Акція протесту Київ. Фото: скріншот Telegram

Порядок охороняють десятки правоохоронців. Акція протесту проходить мирно. Самі підприємці вважають, що таким чином з них намагаються вичавити останні копійки, тоді як олігархи і «свої» можуть спокійно виводити гроші в офшори, уникаючи сплати податків.

Це не перша акція протесту. Підприємці вже не раз виходили під стіни Верховної Ради. Вони мають намір достукатися до влади.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *