Путін заговорив мир з Україною: історичне рішення. війна закінчена

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Москва готова зняти санкції з України, але за однієї умови.

Війна між Україною і Росією триває вже більше шести років. Спершу війська РФ анексували Крим, а потім агенти ФСБ Росії за сприяння місцевих колабораціоністів почали війну на Донбасі.

Однак війна ведеться не тільки на фронті, але і на дипломатичному та економічному рівнях. Так, країни ввели один проти одного санкції. При цьому, також і багато країн Європи, а також США, Канада теж ввели санкції проти РФ.

І ось в січні 2019 Росія розширила санкції проти України. У списку санкцій були внесені дев’ять осіб, двоє українців з переліку були виключені. На той момент в перелік входили близько 570 чоловік, про що написав портал « Главред ». Крім того, РФ розширила перелік товарів, ввезення яких заборонено з України.

Володимир Путін
Володимир ПутінВолодимир Путін

І ось у вівторок стало відомо про те, що російський президент Володимир Путін заявив, що санкції проти України можуть бути зняті. За словами російського лідера, необхідно готуватися до того, що російські санкції з України будуть зняті.

“І в цьому сенсі, звичайно, потрібно, напевно, і в уряді попрацювати”, – розповів Володимир Путін. При цьому, як нагадав президент РФ, Росія ввела санкції проти України тільки в якості відповіді на санкції Києва проти Москви.

санкції
санкціїсанкції

Відзначається також і те, що в останні кілька днів питання санкцій стала обговорюватися активніше. Наприклад, Кабмін України ввів нові санкції проти РФ, так як країна вирішила роздавати на окупованих територіях Донбасу паспорта.

Також російський лідер Володимир Путін заявив про те, що в Україні можуть бути здійснені поставки вакцини від коронавірусної інфекції. Йдеться про препарат «Супутник V».

Більш детально про це інформує ТАСС.

Так, Володимир Путін підкреслив, що «існує ймовірність» відправки вакцини в Україну. Крім того він додав, що уряд Росії готовий вести переговори з українською владою щодо поставок ліків.

Сьогодні Володимир Путін також в черговий раз заявив про готовність до нормалізації відносин з українською державою.

Трохи раніше повідомлялося про те, що на території української держави до ослаблення карантину готовим залишається тільки один регіон. Крім того, додамо, що сьогодні вранці, шостого жовтня, стало відомо про 4348 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією.

Найбільше випадків фіксується на території столиці України Києві, а також в Харківській області.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *