В цілому ж, Гройсман та Разумков говорять про стратегію, згідно з якою перший йде в президенти, а другий – в прем’єри.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков може зібрати політичну команду. Але на чолі з ним партія не виграє.

Таку думку в інтерв’ю журналу “Країна” висловив журналіст і політичний оглядач Леонід Швець.

“Дмитро Разумков зліплений не з лідерського тіста. Це людина другого-третього плану. Іноді в чомусь корисна, може знаходити компроміси. Така у команді потрібна. Зеленський – гарячий, із харизмою. А Разумков холодний. Не може вести за собою. Може створити проєкт, у якому братиме участь як один із засновників. До цього йде. У нас страшенний дефіцит людей із клепкою в голові. Він збере команду. Це може бути партія, у якій буде сірим кардиналом. Але фронтменом має бути інший, інакше люди не проголосують. Разумков – політичний функціонер, а не лідер”, – зазначив Швець.

На питання, хто міг би бути перспективним і сучасним, оглядач відповів: “Зараз його нема. Усі – або збиті льотчики, або хлопці з незрозумілими амбіціями”.

“Зараз є високий суспільний запит на нове. Прийдуть і з боку націонал-патріотичних демократичних сил, і з боку умовної вже не проросійської, але “русской” партії України. Це говорить про те, що в Україні страшний дефіцит лідерів. Люди шукають їх всюди. Згадайте, як говорили про Олега Сенцова”, – додав Швець.

Варто також зазначити, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що він був в числі тих, хто голосував за санкції проти Віктора Медведчука і Оксани Марченко. Разумков стверджує, що проголосував за рішення РНБО не через Медведчука, а через те, що в список потрапили громадяни Росії.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав експерт Дмитро Марунич.

Експерт підкреслив, що особлива думка спікера випарувалося, і насправді він міг вчинити зовсім інакше, тому можна говорити про те, що спікер лукавить.

«Він міг проголосувати за санкції проти росіян, але дописати внизу документа, що у нього окрема думка, тому що незаконно оголошувати санкції проти громадян України, тому він утримується. Але для цього потрібно мати хребет, яким, власне, люди і відрізняються від безхребетних », – пояснив Дмитро Марунич.

За його словами, тепер всім зрозуміло, що заходи впливу з боку офісу президента реально діють. Ще зовсім недавно Разумков грав в самостійність і на початку лютого голосував проти закриття опозиційних телеканалів, після чого офіс президента запустив інформацію про те, що нібито збираються підписи за відставку Разумкова.

Пізніше спікер Ради швидко підлаштувався під головну думку і більше не буде дискредитувати лінію партії.

Джерело