У Києві Уродженці Донецька На BMW Побuли Ветерана АТО! З’ясувалися Нові Деталі!

Про це в Facebook повідомив блогер Тимофій Гольц. Нагадаємо, учасника війни на Донбасі побили двоє чоловіків після того, як він зробив зауваження водієві BMW. Останній також протаранив авто АТОвця.

«Прізвища воїна публікувати не буду, але людина героїчна: більше двох років провів у полоні, в який потрапив під час виконання бойового завдання в тилу ворога. У глибокому тилу – в окупованому Луганську. Причому, він із ще одним фахівцем своєї справи був затриманий уже після успішного виконання завдання», – розповів Гольц. Учасник АТО був звільнений із полону в грудні 2019 року.

«І вчора [16 жовтня], у глибокому нашому тилу, в центрі Києва, Івана побили вихідці з Донецька. Які перекрили проїжджу частину своєю машиною і яким зробив зауваження Іван.

До речі, Іван лежав у госпіталі, ослаблений наслідками COVID-19», – продовжив блогер. Після побиття потерпілий був госпіталізований.

Він також назвав ім’я ймовірного нападника й опублікував деякі дані з відкритих джерел про нього. За інформацією блогера, АТОвця побив Свиридов Ігор Вікторович, 25.08.1968 року народження. Він зараз прописаний у Києві.

Гольц написав, що на Свиридова зареєстровані автомобілі:

BMW X7, 2020 року випуску;

MERCEDES-BENZ AMG GT 63 S;

LAND ROVER DEFENDED, 2020 року випуску.

Зазначимо, номерний знак BMW X7 збігається з номерами машини нападників, сфотографованої на місці інциденту.

BMW, водій якої нібито побив ветерана

«Свиридов веде прихований спосіб життя, дані про нього важко знайти у відкритих джерелах… Викликає запитання швидке збагачення Ігоря. Ще в 2012 році він шукав роботу в Житомирі на 4000 грн (працював адміністратором в ТВ «Аванта», Житомир), а в 2020 році купує елітні авто. Привалило щастя? Звідки?» – запитав блогер.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *