У Тбілісі пройшов мітинг з вимогою звільнити Саакашвілі: адвокат зачитав його лист з в’язниці. Фото і відео

У грузинській столиці Тбілісі в четвер, 14 жовтня, відбулася акція на підтримку третього президента Грузії, голови виконкому Нацради реформ України Міхеїла Саакашвілі. Його заарештували 1 жовтня.

Про це повідомило видання «Ехо Кавказу«. Як зазначається на Площі Свободи, яка розташована в центрі міста, зібралися тисячі людей (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

Прихильники мітингу вимагали звільнити екс-резидента з СІЗО в Руставі, де він уже оголосив голодування, і критикували нинішній уряд країни. Подія, як зазначається, пройшла мирно.

У мітингу брали участь тисячі людей

Захід був організований опозиційною партією, створеною Саакашвілі, «Єдиний національний рух» (ЄНР). Учасники акції тримали в руках портрети політика і плакати «Ні політичному переслідуванню» і «Свободу Міші».


Чоловік тримає плакат "Свободу Міші"

Як пише видання, на мітингу був присутній також адвокат Саакашвілі, який зачитав його послання з СІЗО.

У ньому політик нібито закликав грузин об’єднатися, а також 30 жовтня голосувати за кандидатів від «Національного руху». За словами Саакашвілі, об’єднання – єдине, що може врятувати країну.

Мітинг відбувся на Площі Свободи

«Країні сьогодні життєво необхідно, щоб ми перестати принижувати один одного і сіяти ненависть один до одного, ми повинні пробачити один одного – про це я пишу з тюремної камери, як незаконний ув’язнений, але буду діяти в такому ж дусі і вийшовши звідси», – сказано в посланні.

Джерело


Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *