Українці втратили дар мови: “чорні ящики” з Чугуєвського АН-26 розшифровано. Причиною кaтaстрoфu міг стати…

Причиною катастрофи військового літака Ан-26 під Чугуєвом міг стати людський чинник, який наклався на технічні несправності.

Про це у Facebook 30 вересня повідомив віцепрем’єр-міністр України, голова урядової комісії з розслідування обставин катастрофи Олег Уруський повідомляє Обозреватель

“Слідство розглядає кілька різних версій авіакатастрофи. Утім, стає зрозумілим, що на технічні несправності, які мали місце, наклався людський фактор у різних його проявах”, – написав Уруський.

За його словами, військові експерти і слідчі ДБР провели низку заходів, серед яких – призначення судово-медичних експертиз, виїмка документів з організації та проведення польотів, допит понад 40 свідків катастрофи.

“На окремому майданчику на території військової частини А4104 вже відбувається збір фюзеляжу літака, уламки якого було перевезено туди з місця катастрофи”, – зазначив Уруський.

Також він сказав, що триває розшифровування бортових самописців.

“Вони перебувають у задовільному стані. Ними займаються авіаційні експерти.

Водночас на засіданні комітету ВР з нацбезпеки і оборони та розвідки головний інспектор Міністерства оборони Ігор Воронченко повідомив, що “чорні ящики” Ан-26 уже розшифрували, але необхідно провести ще низку експертиз.

“Версій остаточних немає. Або це людський фактор, або технічний фактор, або зовнішній. Розшифрували “ящики”, але ще будуть експертизи”, – заявив Воронченко.

Названо попередні причини аварії Ан-26.

OBOZREVATEL

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *