“В мене мало часу, я хочу сказати наступне..” Збuтuй російський пiлoт записав відео після того як катапультувався

Бойовим літаком Лівійської національної армії керував льотчик з РФ. Він катапультувався, пізніше його забрали вертольоти.

У Лівії збили бойовий винищувач “МіГ-29”, який складався на озброєнні Лівійської національної армії маршала Халіфи Хафтара – повідомляє “Діалог.UA” Пілот літака катапультувався: відео опубліковано в  YouTube-каналі Діалог.UA.

Літак був збитий за 45 кілометрів від аеродрому, назва якого в даний час невідомо. Крім того, неясно також, в який саме провінції Лівії збили винищувач. При цьому пілот за кадром говорить чистою російською мовою, з чого випливає, що він може бути російським льотчиком. “Я цілий і неушкоджений, парашут розстелив. Чекаю рятувальників, маяк активував.

Джипів з ворогом поки не видно. Буду йти в долину, парашут залишу на землі”, – каже льотчик. Відзначається, що він катапультувався з висоти 700 метрів. Але йти в долину йому не довелося, оскільки до місця його перебування прилетіли вертольоти “Мі-24” і забрали його. Примітно, що на кадрах відео країну, де сталася надзвичайна подія з винищувачем, видає забарвлення вертольотів: як уже говорилося раніше, це сталося в Лівії.

Нагадаємо, раніше ми  повідомляли , що турецька безпілотник ліквідував російський ЗРК “Панцир-С1” разом з найманцями з групи ПВК “Вагнера” в Лівії. Ми також  повідомляли  про те, що присутність російських найманців ПВК “Вагнера” в Лівії отримали нове підтвердження за допомогою фотографій, на яких помічені характерні сліди росіян: були виявлені написи російською мовою і консерви російського виробництва. Більш того, російські найманці не гребували і залишали нацистські знаки і фрази, заявляючи про необхідність спалення ісламських мечетей.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *