“Вам саме це зараз важливо? Щасливо!”: Зеленський біля будинку батьків розлютився і пообіцяв з’їхати журналісту з Конча-Заспи

Президент України Володимир Зеленський увечері 26 серпня приїхав до Кривого Рогу до батьків. Біля входу у будинок його піймали журналісти PavlovskyNews з каверзним питанням.

Відео із Зеленським було оприлюднено на YouTube-каналі ресурсу.

Президент прибув до батьків з трьома охоронцями, а також главою ОП Андрієм Єрмаком, який ніс величезний букет квітів. Біля входу його зустрів журналіст, який встиг поставити лише одне питання. Він поцікавився, чи має намір Зеленський з’їжджати з державної дачі в Конча-Заспі.

“Так … Коли я собі будинок візьму в оренду або куплю, то з’їду”, – сказав президент.

https://www.youtube.com/embed/-Iqt47XezUQ

На уточнююче питання, коли це трапиться, він розлютився.

“А вам тут, де живуть мої батьки, саме це питання є важливим? Саме це важливо? Щасливо. Я вам бажаю здоров’я”, – різко відповів Зеленський і зник в будинку.

Варто відзначити, що на функціонування резиденції в Конча-Заспі, куди в липні переїхав президент із сім’єю, з бюджету буде витрачено в 2020 році майже 3 з половиною мільйона гривень.

Переїзд викликав широкий суспільний резонанс в Україні, так як в ході передвиборної гонки Зеленський обіцяв не користуватися державним житлом.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *