Про це повідомляють активісти на Facebook-сторінці “Хто замовив Катю Гандзюк?”

На судовому засіданні в Одесі Ігор Павловський підтвердив провину Владислава Мангера в замовленні нападу на Катю Гандзюк, яка в результаті хімічних опіків сірчаною кислотою померла.

Він повідомив, що під час спілкування з Олексієм Левіним той неодноразово згадував, що саме “Миколайович” замовив напад на Катю. У серпні 2018-го, коли заарештували “стрілочника” Новікова, під час однієї з розмов з Левіним Павловському стало відомо, що “Миколайович” – це і є Мангер.

Павловський також заявив, що він та його донька неодноразово отримували погрози від Владислава Мангера. Нібито саме тому 17 грудня 2019 року він дав суду неправдиві покази про непричетність до вбивства Каті Гандзюк Мангера та Левіна.

Родину Катерини Гандзюк залучили до участі у суді в Одесі як потерпілих.

Наступне засідання по цій справі відбудеться 16 жовтня о 9:30 у Приморському райсуді Одеси.

Нагадаємо, колишній помічник нардепів Ігор Павловський, голова Херсонської облради Владислав Мангер та екстрадований Олексій Левін перебувають під вартою.

Павловський був помічником нардепа 8-го скликання Миколи Паламарчука (фракція “Блоку Петра Порошенка”), його обвинувачують у приховуванні інформації про напад на Гандзюк.

За даними активістів, Павловський був посередником між замовником та виконавцем нападу на Гандзюк. За їхніми даними, він міг передавати гроші Сергію Торбіну.

20 січня 2020 року правоохоронці знову затримали Павловського. Йому повідомили про підозру у керуванні злочинною організацією, яка “вчиняла у Херсонській області насильницькі дії щодо громадян та підпали їхнього майна з метою залякування та припинення громадської діяльності”.

Станом на березень він не давав свідчень про організаторів злочину, порушуючи умови угоди зі слідством.

Якщо його угоду зі слідством суд затвердить, він отримає за приховування злочину більш м’яке покарання.

Нагадаємо, активістка, радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк померла у лікарні 4 листопада після того, як 31 липня 2018 року її облили сірчаною кислотою. Того ж дня поліція змінила кваліфікацію справи з замаху на злочин на умисне вбивство. У справі було п’ятеро затриманих.

Підозру в організації вбивства голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили в лютому цього року. За версією офіційного слідства, Мангер разом з Левіним замовили нанесення тяжких тілесних ушкоджень Катерині Гандзюк, що спричинило її смерть.

Основним мотивом офіційне слідство називає публічну позицію Гандзюк щодо підпалів лісу й корупційної вирубки. Сама Гандзюк також вважала Мангера ймовірним замовником замаху на неї.